50M550LK 50''Quantum Dot LED LCD TV
- Android 11
- Built-in Google play, Youtube, Netflix
- Dual Band Wifi: 2.4G&5G
- Dolby vision,HDR10,HLG
- Dolvy Atoms
- Voice control
- HDMI x 3 (HDMI2.1 x 1 eARC)
- Made in China
- Panel Selected:UHD 50"
- Resolution:3840 x 2160
- Viewing Angle H/V:89(H)89(V)
- Response Time:8ms (TYP)
- TV System:PAL, NTSC
- RF Input:1
- RCA Composite Video Input:1
- HDMI Input:3
- L/R Audio Input for Composite:1
- 3.5MM Output:1
- USB:2
- Digital Audio Output:1
- ETHERNET:1
- Power Supply:220V / 50Hz
- Power Consumption:140W
- Energy Efficiency Grade:4
- Dimension with BASE (W x H x D)mm:
- 1115 x 670 x 259mm
- Dimension W/O BASE (W x H x D)mm:
- 1115 x 649 x 81mm